Shporu nga Kumanova, 700 mijë nana, mbaje Naser se shkum. Këto janë vetëm disa nga fjalët që janë shkruar mbi fotografi të Ali Ahmetit, të cilët janë shpërndarë në qytetin e Kumanovës, njofton News33.tv

Nëpërmes këtyre fotografive, qytetarët e Kumanovës i kanë dërguar “selam”, kreut të Integristëve se ai nuk është i mirëpritur në Kumanovë.

Disa nga fjalët që janë shkruar janë fjalë të cilët i ka thënë vet kreu i BDI-së, Ali Ahmeti e të cilët në veshin e qytetarëve kanë arritur duke dëgjuar përgjimet të cilët u publikuan nga El Cheka dhe LSDM-ja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

El Cheka nuk ndalet (FOTO)

“Bombashi” El Cheka deri më tani ka shpërthyer dhjetra “bomba” me tematika…

Flet Grupi i Kumanovës: Ramë në grackat e tradhëtisë së njerëzve të ligë

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, në profilin El Cheka, Grupi…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…