“Argatët shqipfolës të djallit”

Argatët nuk kan hallin e rënjës dhe asgjësimit të popullsisë shqiptare në…

Demiri: Koncepti i LSDM-së “Një shoqëri për të gjithë” dështoi në Idrizovë

Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Abdush Demiri në rrjetin social Facebook ka reagual…

“Grupi i Kumanovës” ri-dënohet me aminin e Ali Ahmetit

“Rasti i Kumanovës” në fakt është varri moral i BDI-së dhe oqeani…

Grushtit të Zajkos dhe gomerët e DUI-t !

Nga: Medai SHAHOLLI / Kryeministri Zajko po dikton peshën e tij në…

Kush është spiuni i UDB-së serbe me nofkën “Novinar”?

SHKRUAN: RESHAT BADALLAJZHURIANI Serbosllavia në tërë Ballkanin ka zbarkuar jo më pak…

Hallaçi: A e heshtën Muhamet Zekirin paratë “reket” të Sulejman Rexhepit

A është e vërtetë që, pas takimit të dytë me sekserin jeni…

Për arsimin më mirë do të ishte të mos ketë Ministri të Arsimit

Ejup Berisha / Të punësuarit në Arsim dhe Shkencë më lehtë do…

Prostituimi politik i çështjes shqiptare në Iliridë!

Shkruan Medai Shaholli / Servilizmi dhe politika nënshtruese e kryeintegristit Ali Ahmetit dhe…

Xhaferi: Nesër në xhami do vinë politikanët kriminelë, dhe hoxhallarët që heshtin para të keqes

Arianit Xhaferi Mendojeni pak o njerëz të mirë, Nesër do vinë në…

Drejtësia e kopallave të Zaevit

Nga: Alpin Ollogu / Afera korruptive “Boki 13” në të cilën është…