Hallaçi: BAC NA FAL, PO SHPERBLEHEN EDHE UDBASHËT

Sulejman Rexhepi rojtar i vëllazerisë sipas modelit sllavo-rus Sulejman Rexhepi e filloi…

Muzika serbe e “rexhepovitëve” rrugëve të Kosovës pështynë mbi gjakun e Dëshmorëve të Kombit

Dikush paska kërkuar që krejt Kosova të ngritet dhe të kapet e…

Ish-agjenti i SHIK-ut përmend emrat e atyre që tradhtuan “Grupin e Kumanovës”

Ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka…

VIDEO / Bien zogjtë nga qielli në Bogovinë të Tetovës, operatori A1 thotë se është nga përdorimi i shtuar i internetit

NË RRJETET SOCIALE DJE U SHPËRNDA NJË VIDEO KU SHIHET SE SI…

Sulejman Rexhepi: KRYEMINISTRI SPASOVSKI FRIKACAK, NUK BËHET TRIM SI UNË

Sulejman Rexhepi, uzurpatori i BFI-së, përmes një interviste në TV KOHA të…

Manual i BBC/ Si të mos infektohesh kur bën blerje në supermarket

Vetëm disa javë më parë, një e dalë në supermarket nuk ishte…

Astronautja e NASA-s Christina Koch, kthehet me sukses nga hapësira

Astronautja e NASA-s Christina Koch, e cila shpenzoi rreth 11 muaj në…

Zbulohet ushtari që tentoi të abuzojë me kolegen e tij, gjatë kohës që po patrullonin në kazermë

E punësuara në Armatën e Maqedonisë, në Sektorin e Punëve të Brendshme…

U rrit si bari me dele, sot është miliarder që të hyrat i ndanë me punëtorët – kurdi që ndërtoi perandori pa ndonjë përvojë në biznes

“Nëse fitoj unë, fitojnë edhe punonjësit e mi. Fitimi im është edhe…