Seferi do të përballet me kampionin e botës Kevin Lerena

Sefer Seferi do të ndeshet me Kevin Lerena për titullin e botës…

Khabib Nurmagomedov para perballjes me Dustin Poirer (VIDEO)

Përballja mes Nurmagomedov dhe Poirer do të zhvillohet me 07 shtator në…

Shqipëria publikon listën e skuadrës për ndeshjen kundër Francës

Trajneri i ekipit kombëtar të Shqipërisë , Edy Reja, e ka publikuar…

Majlinda Kelmendi e bronztë në Botëror

Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi, ka arritur ta fitojë medaljen e bronztë në…

Ekipi i Kosovës synon medalje në Botëror

Ekipi i Kosovës ka mbërri tashmë në Tokio të Japonisë, ku do…

Bilbao befasoi Barcelonën (VIDEO)

Bilbao ka arritur të mposhtë në rezultatin minimal 1-0 Barcelonën. Një ndeshje…

Bayerni barazim me Hertha (VIDEO)

Bayern Munich e ka filluar mbrojtjen e titullit me barazim 2-2 në…

Borussia Dortmundi e mposhti Bayern Munichun (VIDEO)

Dortmundi i është hakmarrë Bayern Munichut për sezonin e kaluar të Bundesligës,…

Rimeçi mes Joshuas dhe Ruizit pas pak muajve

Rimeçi mes Anthony Joshua dhe Andy Ruiz Jr duket se do të…

Pasi regjistroi nokautin më të shpejtë në histori të UFC-së, tani dëshiron t’ia “thyejë” fytyrën McGregorit

Pak ditë pasi regjistroi nokautin më të shpejtë të historisë së UFC,…