Pas mungesës 3 ditore, “El Cheka” mbrëmë është aktivizuar përsëri me publikimin e përgjimeve.

Pas bllokimit të të gjitha profileve në facebook, “El Cheka~” ka ndryshuar strategji.


Tash më është aktive web faqja ku vazhdimisht postohen përgjimet më të reja.

Web faqen e ka quajtur “KlaniZ….”. Në çdonjërin nga postimet shkruan se videoja është siguruar nga Sami Ukshini (Sokoli) ,Val Zeka , Shek Hallaqi dhe El Cheka.

Postimet më të fundit kanë të bëjnë me bisedën e Ali Ahmetit dhe Musa Xhaferit për Kosovën, por edhe bisedën e Orce Kamçevit me gazetaren Olivera Trajkovska pas arrestimeve të bëra për Monstrën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

El Cheka nuk ndalet (FOTO)

“Bombashi” El Cheka deri më tani ka shpërthyer dhjetra “bomba” me tematika…

Flet Grupi i Kumanovës: Ramë në grackat e tradhëtisë së njerëzve të ligë

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, në profilin El Cheka, Grupi…

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…