“Bombashi” El Cheka deri më tani ka shpërthyer dhjetra “bomba” me tematika të ndryshme, në të cilat kryesisht flasin Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferi. Përkundër sabotimit masiv të bisedave të përgjuara nëpër rrjetet sociale, dhe mbylljes së profileve të “El Çekas” në Fejsbuk, si dhe në ueb platforma të portaleve të ndryshme, El Cheka nuk është ndalur.

Bazuar në publikimet e tija të fundit dhe porosive që jep përmes fb të tij, El Cheka shfaqet i kënaqur nga përkrahja që i jepet.

“Bombat” e publikuara në rrjetet sociale kanë gëzuar dëgjueshmëri shumë të madhe dhe gjithnjë dhe më shumë po zënë hapësirë në mediat të vendit dhe rajonit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Flet Grupi i Kumanovës: Ramë në grackat e tradhëtisë së njerëzve të ligë

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, në profilin El Cheka, Grupi…

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

“El Cheka” aktivizohet përsëri, tash më me ueb faqe speciale për bombat

Pas mungesës 3 ditore, “El Cheka” mbrëmë është aktivizuar përsëri me publikimin…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…