Sulejman Rexhepi rojtar i vëllazerisë sipas modelit sllavo-rus

Sulejman Rexhepi e filloi dhe po e mbaron një jetë të tërë duke qenë ithtar i ideologjisë sllavo-ruse dhe në vëllazëri e në shërbim të ideologëve të bymyer me politika antishqiptare e antiislame. Ana tjetër e kësaj medale të Sulejman Rexhepit është një kamuflazhë e tejdukshme me të cilën ai mundohet ta fsheh tradhëtinë e vet dhe shërbimin që ua bën armiqve të popullit tonë. Por, faktet janë më kokëforta se përpjekjet dëshpëruese të Sulejman Rexhepit.
A ka forcë në botë që mund t’i mohojë këto të vërteta që prezantohen si më poshte:
👇

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=231735068124524&id=100038640970126

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

El Cheka nuk ndalet (FOTO)

“Bombashi” El Cheka deri më tani ka shpërthyer dhjetra “bomba” me tematika…

Flet Grupi i Kumanovës: Ramë në grackat e tradhëtisë së njerëzve të ligë

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, në profilin El Cheka, Grupi…

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

“El Cheka” aktivizohet përsëri, tash më me ueb faqe speciale për bombat

Pas mungesës 3 ditore, “El Cheka” mbrëmë është aktivizuar përsëri me publikimin…