Meghan dhe Harry kanë hequr dorë nga roli mbretëror për të jetuar të pavarur financiarisht në Amerikën e Veriut.Dorëheqja e tyre ka shkaktuar shumë polemika në pallatin mbretëror por kjo nuk i ka bërë që të ndryshojnë mendje.Dyshja kanë vendosur të jetojnë një jetë të qetë larg të gjithave.

Ditën e sotme “Times” ka bërë me dije se Meghan ka nënshkruar një kontratë me “Disney”, por nuk do të ketë asnjë përfitim. Ajo do të dublojë disa projekte të tyre dhe fitimet do të shkojnë për “Elephants Without Borders” ( organizatë që mbron kafshët nga gjuetia). Kujtojmë se Meghan u largua nga aktrimi kur u fejua me Harryn në 2017 dhe ndoshta ky është një hap që tregon se ajo do t’i rikthehet përsëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

El Cheka nuk ndalet (FOTO)

“Bombashi” El Cheka deri më tani ka shpërthyer dhjetra “bomba” me tematika…

Flet Grupi i Kumanovës: Ramë në grackat e tradhëtisë së njerëzve të ligë

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, në profilin El Cheka, Grupi…

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

“El Cheka” aktivizohet përsëri, tash më me ueb faqe speciale për bombat

Pas mungesës 3 ditore, “El Cheka” mbrëmë është aktivizuar përsëri me publikimin…