Të dielën në ora 12 e 50 minuta është gjetur trupi i pajetë i 44 vjeçarit me iniciale L.M. nga Shqipëria. Trupi i tij i pajetë është gjetur në qytetin Kavadar në dhomën ku ka qëndruar shtetasi i Shqipërisë, kurse kufomën e pajetë e ka gjetur 42 vjeçari A.B, raporton Gazeta Lajm. Ai menjëherë e ka lajmëruar policinë e cila ka dalë në vendin e ngjarjes, kurse ekipi i ndihmës së shpejtë ka konstatuar vdekjen e 44 vjeçarit, pa shenja dhune.
Hetime në vendin e ngjarjes ka zhvilluar një ekip policor, kurse me urdhër të Prokurorit Publik trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

El Cheka nuk ndalet (FOTO)

“Bombashi” El Cheka deri më tani ka shpërthyer dhjetra “bomba” me tematika…

Flet Grupi i Kumanovës: Ramë në grackat e tradhëtisë së njerëzve të ligë

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, në profilin El Cheka, Grupi…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…