Arrestime në Kumanovë policia ushtron dhunë, shqelma e grushte (VIDEO)

Policia ka kryer disa arrestime në Kumanovë, nga video që ka siguruar…

Çka po ndodhë me ish-ministrin e Gruevskit në burgun e Shutkës

Dita e nëntë me radhë, ish-ministri i Transportit dhe Lidhjeve Mile Janakievski…

Cvetanovska – deputete e re në Kuvendin e RMV-së

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme konstatoi se në…

Gjykatë, tension në mes Mijallkovit dhe dëshmitarit

Gjykimi për përgjimet e paligjshme prej një dekade ka sjellë nervozizëm në…

“DON’T WORRY” o Fatmir Besimi!

Në njërën nga bombat e publikuara nga El Cheka dëgjohet se si…

TV24: Drejtori Selami furnizohet me vetura prej 400 mijë eurove, ndërsa nuk ka para për rrogat e punëtorëve

Drejtori i ndërmarrjes “Ujësjellësi” që është kuadër i BDI-së ka marrë me…

Jane Çento nga Shutka dërgohet në burgun e Idrizovës

Jane Çento nga burgu i Shutkës do të transferohet në burgun e…

Zaev: Përmes telefonit urova fitoren Micotakisit

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev i ka uruar fitoren kryeministrit…

Tronditet BDI-ja, “bombat” gjithnjë dhe më të rënda!

El Cheka gjithnjë dhe me “”bomba” më të rënda. Hap fotografitë për…

VIDEO/ Spikerët e lajmeve në Los Anxhelos struken të shpëtojnë kokën kur tërmeti i shkund ‘LIVE’

Juan Fernandez dhe Sara Donchey ishin në transmetim direkt kur Loz Anxhelosi…