Pas ngjarjeve të turpshme që ndodhen mbrëmë vonë në Tetovë, ku aktivist-vandalist të BDI-së, dëmtuan materialin propagandistik të Koalicionit “Tash është Koha”, ka reaguar edhe Ziadin Sela.

Sela në reagimin e tij përmes rrjeteve sociale është shprehur:

“Koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa është thellë i ngulitur në ndërgjegjen e shqiptarëve! Nuk e ndalni dot popullin nga nevoja për ndryshim me sjellje delikuentesh. Vijmë në paqe dhe fitimtar. Numërimi veç më ka filluar. Do ju sjellim lirinë edhe juve që ju detyrojnë të bëni veprime të këtilla, sepse TASH ËSHTË KOHA!”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

El Cheka nuk ndalet (FOTO)

“Bombashi” El Cheka deri më tani ka shpërthyer dhjetra “bomba” me tematika…

Flet Grupi i Kumanovës: Ramë në grackat e tradhëtisë së njerëzve të ligë

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, në profilin El Cheka, Grupi…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…