Sipas informacioneve zyrtare të Ministrisë së Shëndetsisë të cilat i siguroi derveni.info, numri i të infektuarve me Covid19 në komunën e Sarajit po rritet çdo ditë. Në total numri i të infektuarve nga komuna Saraj kalon numrin 25.

Me gjasë, dikush kontribuoi dhe u perkujdes që “BANGLLADESHIN” ta shtrijë nga Saraji e nëpër të gjitha vendbanimet myslimane. Ky projekt antishqiptar e antimusliman shumë shpejt do t’i japë frutat e veta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

El Cheka nuk ndalet (FOTO)

“Bombashi” El Cheka deri më tani ka shpërthyer dhjetra “bomba” me tematika…

Flet Grupi i Kumanovës: Ramë në grackat e tradhëtisë së njerëzve të ligë

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, në profilin El Cheka, Grupi…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…